Meme (Gögüs) Büyütme Gümüşhane

Meme büyütme gümüşhane, gögüs büyütme gümüşhane, meme estetiği, ametliyatı
Gümüşhane meme (gögüs) büyütme estetiği hakkında bilgiler veren web sayfası, Gümüşhane estetik cerrahlarına ulaşabilirsiniz dilerseniz başka şehirlerden estetik cerrahlardan fiyat alabilirsiniz.

Günümüzde bayanların en çok tercih ettikleri ve en yüz güldürücü ameliyatlardan birisi silikon ile meme göğüs büyütme ameliyatlarıdır. Hamilelik, emzirme, yaşlanma gibi nedenlerle memeler küçülebilir ya da gelişme geriliği sonucunda yeterli büyüklüğe ulaşmayabilir. Bu gibi durumlarda küçük olan memeyi büyültmeye ve dolgunlaştırmaya yönelik yapılan girişimler ile daha dolgun, daha iri, estetik olarak daha güzel görünümlü meme oluşturmak mümkündür. Bu büyütme en uygun silikon meme protezleri ile yapılabilir.

Meme göğüs büyütme ameliyatı, meme dokusu altına yerleştirilen meme protezleri ile meme hacminin artırılmasıdır. Bu müdahale yapısal olarak küçük memeler için ya da doğumdan sonra küçülmüş ve içi boşalmış memeler için uygulanabilir.

Muayeneden sonra cerrah, göğüs kafesini kaplayan deri ve memelerin durumu gibi ameliyatla ilgili kararları etkileyecek diğer değişkenleri hastaya anlatır. Memelerin bariz olarak sarkık olduğu vakalar için, cerrah meme büyütme ameliyatına ek olarak meme derisini azaltacak, yeniden şekillendiren bir yöntem önerebilir.


Gümüşhane devlet hastanelerinde meme büyütme estetiği yapılıyor mu?
Sağlık problemi dışında kaldığı ve özel ihtiyaçlar sınıfına girdiği için Meme (Gögüs) Büyütme Estetiği devlet hastanelerinde yapılmamaktadır. Devlet hastanelerinde yapılabilecek girişimlerde dahi hastalardan ücret talep edilmektedir.
SGK meme büyütme estetiğini karşılıyor mu?
Meme Büyütme Estetiği özel ihtiyaçlar sınıfına girdiği için SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından karşılanmamaktadır.
Gümüşhane gögüs büyütme fiyatları neye göre değişir?
Meme protezi ameliyatı fiyatlandırması protezin büyüklüğünden bağımsızdır. Fiyat farkını temelde protezin şekli yani anatomik yada yuvarlak oluşu belirler. Bir diğer unsurda ameliyatın hangi düzeyde otelcilik hizmeti veren hastanede yapıldığıdır.
Gümüşhane İl sağlık müdürlüğü

Gümüşhane

Gümüşhane, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan, Türkiye’nin bir ilidir. Doğuda Bayburt, batıda Gümüşhane, kuzeyde Trabzon ve güneyde Erzincan ile komşudur.

Gümüşhane ili nüfusu: 141.702’dür. Bu nüfusun % 75′ i şehirlerde yaşamaktadır (2020 sonu). İlin yüzölçümü 6.668 km2’dir. İlde km2’ye 21 kişi düşmektedir. (Bu sayı Merkez ilçede 27’dir.) 2020 yılında İlde yıllık nüfus % 13,87 azalmıştır.[2]

2020 TÜİK verilerine göre 6 İlçe, 14 belediye, bu belediyelerde 76 mahalle, ayrıca 318 köy bulunmaktadır.[2]

https://tr.wikipedia.org/wiki/G%C3%BCm%C3%BC%C5%9Fhane_(il)

Gümüşhane İlçeleri

Kelkit, Köse, Kürtün, Merkez, Şiran, Torul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir