Meme (Gögüs) Büyütme Burdur

Meme büyütme burdur, gögüs büyütme burdur, meme estetiği, ametliyatı
burdur meme (gögüs) büyütme estetiği hakkında bilgiler veren web sayfası, burdur estetik cerrahlarına ulaşabilirsiniz dilerseniz başka şehirlerden estetik cerrahlardan fiyat alabilirsiniz.

Günümüzde bayanların en çok tercih ettikleri ve en yüz güldürücü ameliyatlardan birisi silikon ile meme göğüs büyütme ameliyatlarıdır. Hamilelik, emzirme, yaşlanma gibi nedenlerle memeler küçülebilir ya da gelişme geriliği sonucunda yeterli büyüklüğe ulaşmayabilir. Bu gibi durumlarda küçük olan memeyi büyültmeye ve dolgunlaştırmaya yönelik yapılan girişimler ile daha dolgun, daha iri, estetik olarak daha güzel görünümlü meme oluşturmak mümkündür. Bu büyütme en uygun silikon meme protezleri ile yapılabilir.

Meme göğüs büyütme ameliyatı, meme dokusu altına yerleştirilen meme protezleri ile meme hacminin artırılmasıdır. Bu müdahale yapısal olarak küçük memeler için ya da doğumdan sonra küçülmüş ve içi boşalmış memeler için uygulanabilir.

Muayeneden sonra cerrah, göğüs kafesini kaplayan deri ve memelerin durumu gibi ameliyatla ilgili kararları etkileyecek diğer değişkenleri hastaya anlatır. Memelerin bariz olarak sarkık olduğu vakalar için, cerrah meme büyütme ameliyatına ek olarak meme derisini azaltacak, yeniden şekillendiren bir yöntem önerebilir.


burdur devlet hastanelerinde meme büyütme estetiği yapılıyor mu?
Sağlık problemi dışında kaldığı ve özel ihtiyaçlar sınıfına girdiği için Meme (Gögüs) Büyütme Estetiği devlet hastanelerinde yapılmamaktadır. Devlet hastanelerinde yapılabilecek girişimlerde dahi hastalardan ücret talep edilmektedir.
SGK meme büyütme estetiğini karşılıyor mu?
Meme Büyütme Estetiği özel ihtiyaçlar sınıfına girdiği için SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından karşılanmamaktadır.
burdur gögüs büyütme fiyatları neye göre değişir?
Meme protezi ameliyatı fiyatlandırması protezin büyüklüğünden bağımsızdır. Fiyat farkını temelde protezin şekli yani anatomik yada yuvarlak oluşu belirler. Bir diğer unsurda ameliyatın hangi düzeyde otelcilik hizmeti veren hastanede yapıldığıdır.
burdur İl sağlık müdürlüğü

Burdur

Burdur, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde bulunan bir ildir. Burdur’un plaka kodu 15’tir.

Burdur ili nüfusu: 267.092’dır. Bu nüfusun %72,4’u şehirlerde yaşamaktadır (2020 sonu). İlin yüzölçümü 7.175 km2’dir. İlde km2’ye 37 kişi düşmektedir. (Bu sayı merkez ilçede 71’dir.)İlde yıllık nüfus % 1,37 oranında azalmıştır.[5] İl merkezinin denizden yüksekliği: 963 m.’dir.

2021 yılında TÜİK verilerine göre merkez ilçeyle beraber 11 İlçe, 15 belediye, bu belediyelerde 127 mahalle ve ayrıca 193 köyü vardır.[5] https://tr.wikipedia.org/wiki/Burdur_(il)

burdur İlçeleri

Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez, Tefenni, Yeşilova

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir